Kati Roosi Siht- lauluõpetaja ja eestvedaja
Tel: 55591498
E-post: kati.musaklubi@gmail.com
Kati Roosi on õppinud pop-jazzlaulu erialal G.Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ning täiendab end pidevalt erinevate muusika-alaste koolituste raames ja kasutab oma töös lauljatega Complete Vocal Technique võtteid. Kati Roosi huvi on hääl kui muusikainstrument. Seda mõtet viib ta sisse ka oma metoodikasse. Laulmine peab olema vaba eneseväljendus, sügava tunnetuslikkusega kuulaja suhtes.

Pille Siht- lauluõpetaja ja Musaklubi tegevjuht
Tel: 53463674
Pillel on kõrgharidus pedagoogika alal Tallinna Pedagoogilisest Seminarist. Ta on õppinud G. Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis pop-jazzlaulu ning täiendanud end mitmetel muusika-alastel kursustel. Lauluõpetajana on ta töötanud 10 aastat. Pille moto õpetajana on, et kui laps laulab, peab ta saama olla sisemiselt vaba, rõõmus ja loominguline.
Pille laulab jazzi ja on esinenud mitmete heade Eesti muusikutega.

Age Valjala- Linde- projekti- ja turundusjuht
Tel: 5206828 
E-post: age.musaklubi@gmail.comMerike Pedaste- klaveri- ja kandleõpetaja 
Tel: 56275640
Merike on õppinud nii klaverit, kompositsiooni kui ka klassikalist laulu. Bakalaureusekraad on omandatud Tartu Ülikoolis haridusteaduste (humanitaarained) ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias muusikapedagoogika erialal. Muusikaakadeemias täiendas Merike end lisaks mitmete hinnatud pedagoogide käe all nii heliloomingu kui ka orkestridirigeerimise alal. Käesoleval ajal jätkuvad õpingud kunstide ja tehnoloogia õpetaja erialal Tartu ülikooli magistrantuuris.

Birgit Kägu- plokkflöödi õpetaja
Aasta hariduse sõber 2017
Eesti Muusikakoolide Liidu Vabariiklik preemia 2015

Tel: 55679893
Birgit on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia interpretatsiooni-pedagoogika erialal. Erialaks oboe, lisaeriala plokkflööt. Ta on õpetajana töötanud üle 10 aasta. Birgit töötab lisaks Musaklubile mitmes muusikakoolis ja ka üldhariduslikus koolis, kus õpetab nii flööti, plokkflööti ja oboed. Tema õpilased on edukalt esinenud nii vabariiklikel kui rahvusvahelistel konkursidel. Aastal 2015 omistas Eesti Muusikakoolide Liit talle vabariikliku pedagoogi preemia. Birgit kuulub Tartu Ülikooli Sümfooniaorkestri koosseisu ja osaleb Tartu Ülikooli Puhkpilliorkestri Popsid töös.

Lia Piir- lauluõpetaja
Tartu Aasta õpetaja 2017

Tel: 5564012
Lia on lõpetanud Tartu Õpetajate Seminari muusikaõpetaja eriala. Oma töös on ta kokku puutunud lastega alates beebieast lõpetades algklassilastega. Lisaks Musaklubi laululaste juhendamisele on ta töötanud muusikaõpetajana lasteaias juba üle 15 aasta. Lia on ka aktiivne koorilaulja. Ta laulnud erinevates Tartu koorides, praegu laulab ta segakooris Rõõmusõõm.

Priit Jääger - Pillistuudio kitarriõpetaja
Tel: 5229092

Priit on lõpetanud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia kitarri eriala ja on üle kümne aasta kitarristina tegutsenud. Priit on teinud koostööd mitmete tuntud lauljatega: Koit Toome, Birgit Õigemeel, Gerli Padar ja mängib kitarri bändides: Indigolapsed, DramaMama ja Six Feet Club.