Kati Roosi Siht - Noortestuudio lauluõpetaja, Musaklubi eestvedaja.
Tel: 55591498
Kati Roosi on õppinud pop-jazzlaulu erialal G.Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ning täiendab end pidevalt erinevate muusika-alaste koolituste raames ja kasutab oma töös lauljatega Complete Vocal Technique võtteid. Kati Roosi huvi on hääl kui muusikainstrument. Seda mõtet viib ta sisse ka oma metoodikasse. Laulmine peab olema vaba eneseväljendus, sügava tunnetuslikkusega kuulaja suhtes.

Pille Siht - Laste- ja beebistuudio lauluõpetaja, Musaklubi eestvedaja.
Tel: 53463674
Pillel on kõrgharidus pedagoogika alal Tallinna Pedagoogilisest Seminarist. Ta on õppinud G.Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis pop-jazzlaulu ning täiendanud end mitmetel muusika-alastel kursustel. Lauluõpetajana on ta töötanud 10 aastat. Pille moto õpetajana on, et kui laps laulab, peab ta saama olla sisemiselt vaba, rõõmus ja loominguline.
Pille laulab jazzi ja on esinenud mitmete heade Eesti muusikutega.

Age Valjala-Linde - projekti-ja turundusjuht.
Tel: 5206828 
E-post: age.musaklubi@gmail.com


Miina Rikka - Noortestuudio ja Lastestuudio lauluõpetaja, Musaklubi vilistlane (hetkel täiendusel Saksamaal).
Tel: 53469114

Signe Hansen - Laulustuudio lauluõpetaja. Tel: 53479739
Signe on lõpetanud Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli rütmimuusika laulu erialal ning Viljandi Kultuuriakadeemia koolimuusika erialal. Hetkel on käsil muusika- ja lauluõpetaja magistriõpingud samas koolis. Laulmist on õppinud Hedi-Kai Pai, Ursel Oja ja Sirje Medelli käe all. Signe on juhendanud solistide ringi 7-15 aastastele Tääksi Põhikoolis ja Otepää laulustuudios. Ta on töötanud ka kõige väiksematega juhendades muusikaringi 3-7 aastastele lasteaedades. 2015. aastast veab enda laulustuudiot Laulutrenn. On osalenud ansamblites Öömenüü, Estraadiraadio, alates 2011. aastast on Tartu Levimuusika Orkestri solist ja hetkel on alustanud omanimelise sooloprojektiga.
Birgit Kägu - Pillistuudio plokkflöödiõpetaja.
Tel: 55679893
Birgit on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia interpretatsiooni-pedagoogika erialal. Erialaks oboe, lisaeriala plokkflööt. Ta on õpetajana töötanud üle 10 aasta. Birgit töötab lisaks Musaklubile mitmes muusikakoolis ja ka üldhariduslikus koolis, kus õpetab nii flööti, plokkflööti ja oboed. Tema õpilased on edukalt esinenud nii vabariiklikel kui rahvusvahelistel konkursidel. Aastal 2015 omistas Eesti Muusikakoolide Liit talle vabariikliku pedagoogi preemia. Birgit kuulub Tartu Ülikooli Sümfooniaorkestri koosseisu ja osaleb Tartu Ülikooli Puhkpilliorkestri Popsid töös.

Lia Piir - Lastestuudio lauluõpetaja.
Tel: 55640412

Margot Bergmann - Beebistuudio liikumisõpetaja.
Tel: 53414574
Margot on lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureuseõppe ning Brightoni Ülikooli magistriõppe füsioteraapia erialal ning täiendab nüüd teadmisi doktoriõppes. Füsioterapeudina on Margot töötanud juba üle 7 aasta. Lastega võimlemist alustas siis, kui sündis tema esimene poeg. Sellest ajast saati on treeninud nii emasid, beebisid kui ka väikelapsi.

Priit Jääger - Pillistuudio kitarriõpetaja.
Tel: 5229092

Priit on lõpetanud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia kitarri eriala ja on üle kümne aasta kitarristina tegutsenud. Priit on teinud koostööd mitmete tuntud lauljatega: Koit Toome, Birgit Õigemeel, Gerli Padar ja mängib kitarri bändides: Indigolapsed, DramaMama ja Six Feet Club.