CD "UNISTUS VALGEST LUMEST" 2017
CD-l „Unistus valgest lumest“ kõlab 3-7 aastastele lastele suunatud muusikali „Unistus valgest lumest“ kuuldemäng koos lauludega.
Lisaks leiab sealt mitmeid teisi toredaid talviseid laule lastele ja noortele.
Kogumikus on muusikali tekst, kõikide laulude sõnad ja fonogrammid.
Plaadil kõlavate laulude noodid on varem ilmunud laulikutes „Nii on olla hea“ ja „Südamest südamesse“.
Lastemuusikal „Unistus valgest lumest“ kuulub Musaklubi lastemuusikalide sarja, mille eesmärgiks on suunata lapsi läbi erinevate aastaaegade koos tegutsema ning märkama ja hoidma kõike seda kaunist ja huvitavat, mida pakub meid ümbritsev looduskeskkond. Värsivormis kirjutatud lugu räägib karupojast ja oravatüdrukust, kes lähevad lund otsima. Oma teel leiavad nad palju toredaid sõpru. Koos jõutakse lumerahva koju ja parandatakse lumelaev.

Tellimine: age.musaklubi@gmail.com

Hind: 13€ (hetkel otsas)

LAULIK "SÜDAMEST SÜDAMESSE" 2016
Laulikust leiad 12 uut laulu lastele, 11 uut laulu noortele solistidele ja ansamblitele, 10 vahvat laulumängu ja 7 orffi pillidel mängitavat pillilugu. Kokku 40 erinevaid teemasid ja tundeid sisaldavaid lugusid.
Laulikusse "Südamest südamesse" on kogutud Musaklubi lauluõpetajate uusim looming. Samuti leiad sealt kaasautorite näol tunnustatud ja tuntud sõnaseppade vahvat loomingut.
Tellimine: age.musaklubi@gmail.com
Hind:13€

LAULIK "NII ON OLLA HEA" 2015
Laulikust leiad Musaklubi õpetajate poolt kirjutatud autorilaulud erinevas eas lastele ja noortele. Kogumikus on ka kaks Musaklubi lastemuusikali "Siin ja sealpool pilvepiiri" ja "Unistus valgest lumest" koos laulude ja tekstidega. Lauluõpetajate ja laululaste rõõmuks on laulikuga kaasas CD laulude saadetega.
Tellimine: age.musaklubi@gmail.com
Hind: 15€

CD "SIIN- JA SEALPOOL PILVEPIIRI" 2013
Plaadil kõlab kuuldemänguna salvestatud lastemuusikal. Juurde on lisatud tekst, laulude saated ja sõnad. Kogumik peaks kaasalaulmise ja etendamise rõõmu pakkuma lasteaialastele ja koolijütsidele ning nende juhendajatele.
Tellimine: age.musaklubi@gmail.com
Hind: 7€ (läbi müüdud)
 

CD "SUISU, SUISU LAPSUKENE" 2011
Virisev silmatera jääb kuulatama, rahuneb ja leebub kohe, kui talle hällilaulu laulda. Laulude taustal kuuled tule praksumist, putukate suminat ja teisi helisid, mis aitavad kaasa suigutamisele ja magusale unele.
Tellimine: age.musaklubi@gmail.com
Hind: 10€ (läbi müüdud)